wydrukuj | A | A | A

O nas

Dwadzieścia dwa lata temu stworzyliśmy małą drukarnie specjalizującą się w sitodruku. Przez lata systematycznie zdobywaliśmy coraz to nowe obszary działalności. Klienci docenili nasz wysiłek zlecając coraz trudniejsze zadania. Każdemu z nich podołaliśmy i nasze prace podziwiało i ciągle podziwia tysiące ludzi.

Dziś już jesteśmy pełnoletnią drukarnią, realizującą szeroki zakres usług. Od produkcji tatuaży poprzez kalkomanie, na reklamie wizualnej kończąc. Nowoczesny sprzęt i doświadczeni pracownicy pozwalają profesjonalnie i kompleksowo wykonać każde zlecenie.

Działalność Nomaru jest oparta o druk metodą cyfrową offsetu i sitodruku. Staramy się rozwijać i angażujemy swoje siły w nowe segmenty z dziedziny reklamy: tatuaże zmywalne, reklama wizualna tj: litery przestrzenne, bilbordy, kasetony.

Z naszych wyrobów jesteśmy znani w kraju oraz poza jego granicami; Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Białoruś, Niemcy, Francja, Jugosławia, Bułgaria, Włochy, Szwecja i USA. Rozpoznawalni jesteśmy przede wszystkim za sprawą produkcji kalkomanii na szkło i porcelanę.

Stała oferta Nomaru obejmuje flagi firmowe, naklejki, balony, podkoszulki i gadżety reklamowe: kubki porcelanowe i szklane z nadrukiem, kalendarze. Od początku 2001 r. uruchomiliśmy linię uszlachetniania druku offsetowego poprzez lakierowanie i brokatowanie UV oraz poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję tatuaży zmywalnych.

Długi czas działalności w branży pozwala nam podejmować się najtrudniejszych zleceń. Sprostamy najwyższym wymaganiom jakościowym. Drukowaliśmy dla wielkich korporacji, jak i dla małych firm. Wszystko co mamy, osiągnęliśmy ciężką pracą i zaangażowaniem.

Pracowaliśmy z uznanymi markami, pozwól nam zrealizować Twoje zlecenie.

Zapytanie ofertowe:

  • Nomar - Zapytanie ofertowe
  • Nomar - Zapytanie ofertowe
  • Nomar - Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe do pobrania:

Ściągnij/zobacz

Referencje:

Quota
Teatr Narodowy

Teatr Narodowy pragnie podziękować Firmie Nomar za dotychczasową wieloletnią miłą i solidną współpracę. Nadmieniamy, że terminowość i jakość zamawianego przez Teatr asortymentu wykonanego przez powyższą Firmę zawsze spełniała nasze oczekiwania (...)

Teatr narodowyŚciągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
Wrześniak Glassworks

Mając na uwadze wieloletnią owocną współpracę pragniemy podziękować firmie Nomar z Tarnowa za rzetelną obsługę, terminowe wykonywanie zamówień oraz jakość obsługi na najwyższym poziomie. (...)

Wrześniak GlassworksŚciągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
ABM SOLID S.A.

Spółka ABM SOLID S.A. od 2008 roku korzysta z usług firmy Nomar w zakresie działań dotyczących głównie realizacji materiałów promocyjnych w tym m.in. upominków reklamowych sygnowanych logo spółki. Współpraca z firmą Nomar przebiegała sprawnie - wszystkie zlecenia były realizowane terminowo, a jakość produktów była wysoka (...)

ABM SOLID S.A.Ściągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
URZĄD MIASTA TARNÓW

Urząd Miasta Tarnowa, Wydział Marki Miasta, niniejszym zaświadcza, że firma Nomar realizowała na nasze zlecenie wykonanie balonów oraz chorągiewek, które wykorzystane zostały podczas akcji „Słodkie urodziny Miasta Tarnowa”. Zadanie zostało wykonane fachowo i terminowo (...)

URZĄD MIASTA TARNÓWŚciągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
URZĄD MIASTA KĘDZIERZYN KOŹLE

Wydział Kultury, Sportu i Rekreacji od dwóch lat wsółpracuje z firmą Nomar z Tarnowa. Dotychczasowa wsółpraca była bardzo dobra. Opierała się na pełnym zrozumieniu i wysokiej jakości usług świadczonych przez w/w firmę. Jesteśmy zadowoleni z tej wsółpracy i w przyszłości w miarę potrzeby będziemy ją kontynuowali (...)

URZĄD MIASTA KĘDZIERZYN KOŹLEŚciągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
ANAPOL P.P.H.U.

Pragniemy podziękować firmie Nomar za dotychczasową wsółpracę. Jednocześnie nadmieniamy, że świadczone przez nią usługi były, są i jesteśmy przekonani, że nadal będą przebiegać na najwyższym poziomie (...)

ANAPOL P.P.H.U.Ściągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
FUTURA S.C. M. MROZOWICZ, R.FILIP.

Współpracujemy z firmą Nomar od wielu lat. Nigdy nie zawiedli naszego zaufania. Wszystkie prace były zawsze wykonane starannie. Firma dotrzymuje terminów. Swoje usługi Nomar oferuje w rozsądnych cenach. Właściciele oraz personel to fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Do tego wysoka kultura i dobry kontakt. Polecamy z pełną odpowiedzialnością współpracę z tą firmą. (...)

FUTURA S.C. M. MROZOWICZ, R.FILIP.Ściągnij/zobacz referencje

Quota
Quota
RADIO RDN MAŁOPOLSKA

Wsółpraca z firmą Nomar okazała się bardzo owocna i satysfakcjonująca. Wszystkie nasze zlecenia zostały zrealizowane terminowo i solidnie. Firma gwarantuje, że świadczone usługi są profesjonalne, przyczynia się do tego wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza, jak również pracownicy posiadający odpowiednie przygotowanie zawodowe. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy Nomar (...)

RADIO RDN MAŁOPOLSKAŚciągnij/zobacz referencje

Quota

Certyfikaty:

Aktywnie udzielamy pomocy instytucjom charytatywnym:

Certyfikat Certyfikat

Nasi klienci

Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci Klienci

Kontakt

Tel.: 14 626 26 61

Tel.: 14 621 73 83

E-mail: nomar@nomar.com.pl

więcej

Solidni w biznesie