wydrukuj | A | A | A

Złote tatuaże

Złote tatuaże na ciało — odrobina szaleństwa w blasku

Od niepamiętnych czasów ozdabianie skóry podkreślało przynależność do grupy oraz indywidualność. Ludzie rysowali symbole i kształty, dzięki którym podkreślali urodę i dawali światu przekaz — czasem kontrowersyjny, innym razem intrygujący. Tatuaż to nie tylko sposób na wyrażenie siebie, ale również na upiększenie ciała. Dla młodych dziewczyn i kobiet oryginalne elementy dekoracyjne to sposób na wyróżnienie się w tłumie. Ciekawym pomysłem są modne złote tatuaże, będące w trendach już od kilku sezonów.

Po dziś dzień barwa złota i jego piękno wzbudzają zachwyt wśród kobiet. Ten metal szlachetny ma wiele cennych właściwości, a swoim blaskiem przyciąga wzrok. Idealnie współgra w połączeniu ze skórą i dlatego ozdoby w kolorze złota podbijają serca miłośniczek złotych tatuaży. Różnorodność wzorów oraz kształtów powodują, że niełatwo zdecydować się na jeden, konkretny motyw. Stylizowane na fikuśne bransoletki, kwieciste motywy, graficzne wzory czy wymyślne napisy są świetnym pomysłem na babską imprezę lub wieczór panieński.

Jakie zalety mają złote tatuaże?

Choć cenimy sobie trwałość, w przypadku tatuaży nie zawsze się to sprawdza. Oferowane przez nas złote tatuaże są bezpieczne oraz łatwo zmywalne, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie! Metaliczny, złoty motyl na ramieniu, pleciony ornament z liści na nodze lub znak zodiaku na ręku — tatuowanie to prawdziwa zabawa i odkrywanie własnej pomysłowości. Fantazyjne wzory w różnych odcieniach złota szałowo komponują się z letnią opalenizną, dając niesamowity efekt. Lekkość i łatwość aplikacji złotych tatuaży na ciało sprawia, że są pomysłową alternatywą dla tradycyjnej biżuterii. Pozwalają tworzyć zmysłowe i jedyne w swoim rodzaju kompozycje. Zaletą złotych tatuaży, będących w naszej kolekcji, jest ich czasowa trwałość. Dzięki temu, co kilka dni można ozdabiać różne części ciała w nieszablonowe arcydzieła i cieszyć się z zaprojektowanych przez siebie motywów. Serdecznie zapraszamy do działania!