Druk

Nomar K Druk
Druk offsetowy, cyfrowy oraz sitodruk

Wizytówki

Podstawa identyfikacji wizualnej. Oferujemy drukowanie wizytówek na różnego rodzaju papierze techniką offsetową, cyfrową oraz sitodrukiem.

Ulotki

Ulotki, w zależności od nakładu, drukujemy techniką offsetową lub cyfrową na papierze o gramaturze w zakresie: od 80 do 350 g/m².

Plakaty

Idealna forma dotarcia do szerokiej rzeszy osób. Duży rozmiar wydruku zapewnia znakomity punkt promocji wszelkich imprez. Drukujemy plakaty na różnego rodzaju papierze o wysokiej jakości i gramaturze w zakresie od 80 do 350 g/m².

Bilety oraz zdrapki

Bilety oraz zdrapki różnego rodzaju drukujemy w dowolnym nakładzie w zależności od potrzeb klienta. Możliwe jest wykonanie personalizacji, nadruku kodów kreskowych oraz perforacji do odrywania.

Druk offsetowy

Szybko, sprawnie i efektywnie. Oferujemy offset w dobrej cenie, zrealizowany w terminie i w wysokiej jakości.

Jesteśmy w stanie wykonać: gazetki reklamowe, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi lub kalendarze. Zrealizujemy każde zlecenie z zastosowaniem techniki druku offsetowego. Warto z nami drukować.

 

Druk cyfrowy

Drukuj szybko i sprawnie w wysokiej jakości.

Oferujemy niskonakładowy druk wizytówek, plakatów, folderów, zaproszeń, kodów kreskowych, naklejek, etykiet itp. Drukujemy na najnowszym XEROX Versant 280. Niespotykana dotychczas jakość wydruków i niska cena to źródło zadowolenia naszych klientów.

 

Sitodruk

Proste wybory są najlepsze. Najstarsza i najbardziej złożona metoda druku.

Możliwość drukowania: na papierze, tekturze, foliach, szkle i tworzywach sztucznych. Drukowanie tą metodą jest bardzo trwałe powodując długi czas użytkowania wydrukowanych materiałów. Różnorodność gatunków farb daje nam wielość rozwiązań.