O firmie

Trzydzieści dwa lata temu stworzyliśmy małą drukarnie specjalizującą się w sitodruku.
Przez lata systematycznie zdobywaliśmy coraz to nowe obszary działalności.

Klienci docenili nasz wysiłek zlecając coraz trudniejsze zadania. Każdemu z nich podołaliśmy i nasze prace podziwiało i ciągle podziwia tysiące ludzi.

Dziś jesteśmy drukarnią realizującą szeroki zakres usług. Od produkcji tatuaży zmywalnych, poprzez kalkomanie, a na druku reklamowym kończąc. Nowoczesny sprzęt i doświadczeni pracownicy pozwalają profesjonalnie i kompleksowo wykonać każde zlecenie.

Działalność Nomaru jest oparta o druk metodą offsetu, cyfrową i sitodruku.

Z naszych wyrobów jesteśmy znani w kraju oraz w całej Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Rozpoznawalni jesteśmy przede wszystkim za sprawą produkcji tatuaży zmywalnych oraz kalkomanii na szkło i porcelanę.

Długi czas działalności w branży pozwala nam podejmować się najtrudniejszych zleceń. Sprostamy najwyższym wymaganiom jakościowym. Drukowaliśmy dla wielkich korporacji, jak i dla małych firm. Wszystko co mamy, osiągnęliśmy ciężką pracą i zaangażowaniem.

Pracowaliśmy z uznanymi markami, pozwól nam zrealizować Twoje zlecenie.

Zaufali nam

Wybrane firmy, z którymi współpracujemy od lat

Opinie naszych klientów

Najlepsze referencje z pierwszej ręki

Wydział Kultury, Sportu i Rekreacji od dwóch lat współpracuje z firmą Nomar z Tarnowa. Dotychczasowa współpraca była bardzo dobra. Opierała się na pełnym zrozumieniu i wysokiej jakości usług świadczonych przez w/w firmę. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy i w przyszłości w miarę potrzeby będziemy ją kontynuowali (…)

Teatr Narodowy pragnie podziękować Firmie Nomar za dotychczasową wieloletnią miłą i solidną współpracę. Nadmieniamy, że terminowość i jakość zamawianego przez Teatr asortymentu wykonanego przez powyższą Firmę zawsze spełniała nasze oczekiwania (…)

Współpraca z firmą Nomar okazała się bardzo owocna i satysfakcjonująca. Wszystkie nasze zlecenia zostały zrealizowane terminowo i solidnie. Firma gwarantuje, że świadczone usługi są profesjonalne, przyczynia się do tego wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza, jak również pracownicy posiadający odpowiednie przygotowanie zawodowe. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy Nomar (…)

Urząd Miasta Tarnowa, Wydział Marki Miasta, niniejszym zaświadcza, że firma Nomar realizowała na nasze zlecenie wykonanie balonów oraz chorągiewek, które wykorzystane zostały podczas akcji „Słodkie urodziny Miasta Tarnowa”. Zadanie zostało wykonane fachowo i terminowo (…)

Mając na uwadze wieloletnią owocną współpracę pragniemy podziękować firmie Nomar z Tarnowa za rzetelną obsługę, terminowe wykonywanie zamówień oraz jakość obsługi na najwyższym poziomie.