Tatuaże zmywalne

Nomar K Tatuaże zmywalne

Niska cena, skuteczność przekazu, modny styl.

Te cechy czynią tatuaże zmywalne produktem pożądanym przez firmy, które pragną dać wyraz i zwrócić na siebie uwagę w oryginalny i nietuzinkowy sposób.

Uniwersalność tatuaży zmywalnych

Tatuaże zmywalne lub inaczej tatuaże tymczasowe mogą być prezentem dla klientów, gadżetem rozdawanym bezpośrednio, „wrzutką” do czasopisma a nawet osobną stroną książki.

Stają się znakomitą biżuterią, ukazując prawdziwą naturę osoby, ale mogą być także próbą generalną przed wykonaniem trwałego tatuażu. Nasz produkt stanowi doskonałe uzupełnienie ekstrawaganckich, sportowych bądź nawet eleganckich stylizacji dodając charakteru i nutę drapieżności.

Tatuaże zmywalne dla dzieci

Dzieci uwielbiają tatuaże, z tego powodu wśród odbiorców jest wielu rodziców, pragnących podarować je swoim pociechom.

Gwarantujemy, że wyprodukowane przez nas tatuaże są całkowicie bezpieczne, przebadane dermatologicznie i nie trzeba obawiać się reakcji alergicznych. Fenomen tatuaży zmywalnych dla dzieci polega również na tym, że w razie potrzeby można je łatwo zmyć… aby później przykleić kolejny 😉

Letnie szaleństwo z tatuażami

Nie da się ukryć, że tatuaże wodne są popularne szczególnie w trakcie wakacji, kiedy dzieci a także dorośli spędzają więcej czasu na zewnątrz.

Naklejanie tatuaży to świetna zabawa podczas urlopów i wspólnych rodzinnych wypadów, gdy można pozwolić sobie na znacznie większą swobodę. Poza tym tatuaże są niemal niezbędnym elementem każdego festiwalu, jak również wielu imprez odbywających się nie tylko wiosną czy latem.

Tatuaże metaliczne
niesłabnący trend

Ta błyszcząca odmiana tatuaży zmywalnych szybko stała się hitem jako uzupełnienie do noszonej biżuterii.

To obowiązkowa pozycja dla fanów stylu boho lub po prostu osób chcących skutecznie się wyróżniać. Tatuaże metaliczne przyklejane są zazwyczaj na dłoniach, rękach, szyi, dekolcie, kostkach, brzuchu.