Nomar na RemaDays 2024

Nomar K Wydarzenia K Nomar na RemaDays 2024

lut 23, 2024 | Wydarzenia

Jak co roku Targi RemaDays Warsaw są dla naszej firmy wyjątkowym wydarzeniem. Wystawianie naszego stoiska na targach m.in. w Niemczech, Francji, Finlandii, Czechy, Anglii, pozwoliło nam na jeszcze skuteczniejsze zaprezentowanie oferty naszej firmy w tegorocznej edycji Rema Days, która miała miejsce w dniach 30.01 – 02.02.2024 w Ptak Warsaw Expo. Jako Nomar, innowacyjna drukarnia i agencja reklamowa, nie mogliśmy przegapić okazji, by już po raz szósty wziąć udział w drugim co do wielkości wydarzeniu tego typu w Europie, poświęconym reklamie i drukowi.

Historia targów

Historia targów RemaDays sięga 2005 roku, kiedy to zaczęto integrować sektory reklamy i druku w Polsce. Jednak to 19. edycja targów, wyróżniająca się nadzwyczajną ilością odwiedzających z całego świata, stanowiła dla nas wyjątkową szansę. W 2023 roku liczba branżowych odwiedzających osiągnęła imponującą liczbę 22 656 osób, z czego 3732 pochodziło z zagranicy. Ponadto, 714 uczestników grup zorganizowanych dodatkowo wprowadziło unikalny charakter tego wydarzenia.

Stoisko Nomar na RemaDays 2024

Nomar nie tylko uczestniczył w targach, ale również zaprezentował swoje stoisko, które przyciągało uwagę odwiedzających swoim nowatorskim podejściem do druku i reklamy. Nasza innowacyjność i kreatywność znalazły odzwierciedlenie w każdym aspekcie stoiska, co przyciągnęło liczne zainteresowanie.

Podczas prezentacji naszej firmy mieliśmy okazję przedstawić nasze najnowsze osiągnięcia i technologie z zakresu druku, a także nasz sztandarowy produkt czyli tatuaże zmywalne, wzbogacając tym samym ofertę dostępną na rynku reklamy. Nasze innowacyjne podejście do branży spotkało się z pozytywnym przyjęciem, zdobywając uznanie zarówno od krajowych, jak i międzynarodowych przedstawicieli branży.

W trakcie targów rozdaliśmy wiele próbek produkowanych tatuaży zmywalnych i nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, co z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój naszej firmy. Spotkania z przedstawicielami branży oraz klientami z Polski i zagranicy pozwoliły nam nie tylko na wymianę doświadczeń, ale także nawiązanie nowych kanałów współpracy i partnerskich relacji.

Galeria naszgo stoiska

Na pierszym zdjęciu znadjuje się projekt stoiska, a na pozostałych stoisko w realu.

Podsumowanie

Targi RemaDays Warsaw 2024 okazały się nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności, ale także sprzyjały budowaniu relacji biznesowych. Nomar już teraz czeka z niecierpliwością na kolejne edycje tego prestiżowego wydarzenia, aby kontynuować rozwój i innowacyjne podejście do dziedziny reklamy i druku.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Przejdź do zakładki kontakt albo

Ostatnie wpisy

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.