Producent Tatuaży zmywalnych – Nomar

29.11.2023 | Oferty

Tatuaże zmywalne, stały się popularnym wyborem dla osób, które chcą eksperymentować z tatuażami bez zobowiązań długoterminowych. Jako producent tatuaży zmywalnych, zapraszamy do poznania się z kreatywną metodą reklamy i promocji, a także sposobem wyróżnienie się pośród innych.

Dla kogo wytwarzamy tatuaże zmywalne

Oferowane tatuaże mogą być świetną zabawą w gronie przyjaciół ale również nieszablonowym narzędziem marketingowym. Nasze produkty trafiają zarówno do osób indywidualnych, firm prywatnych, a także branż medialnych. Jako producent tatuaży zmywalnych jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór w dowolnym formacie i to już od jednej sztuki.

Firmy prywatne

Jednym z naszych niestandardowych produktów dla firm prywatnych i nie tylko są booklety czyli rolki zawierające pakiety z indywidualnymi tatuażami. Mają wiele zastosowań i są szeroko używane w marketingu, edukacji, branży spożywczej oraz wielu innych dziedzinach ale na ten temat napisaliśmy już wcześnie artykuł i zapraszamy do zapoznania się z nim tutaj.

Branża medialna

Żyjemy w czasach kiedy każdy chce się wyróżniać albo zaskoczyć swoją publiczność odmiennym wizerunkiem. Jako producent tatuaży zmywalnych jesteśmy w stanie zaspokoić te oczekiwania i bez wykonywania tradycyjnego tatuażu, ucharakteryzować każdą aktorkę lub aktora teatralnego, kinowego, modelkę lub muzyka. Na potrzeby filmu, secji zdjęciowej czy sztuki albo teledysku, nasze produkty odmienią każdego według wizji twórcy.

Branża modowa

Produkujemy dużo tatuaży zmywalnych na potrzeby róznego rodzaju pokazów mody i wydarzeń związanych z tą dziedziną. Dzięki takiemu działaniu można nadać charakteru samemu pokazowi lub wyróżnić daną kolekcję albo zaszokować publiczność nietypową „dekoracją” modelek i modeli w celu pokreślenia prezentowanych ubrań.

Branża sportowa

Tatuaże zmywalne wykonujemy również dla sponsorów, wspierajcych różnych sportowców na licznych wydarzeniach sportowych, jak choćby gale walk MMA. Bezpośrednio umieszczony tatuaż na skórze, jest idealnym rozwiązanie zarówno dla zawodników jak i sponsorów. Niski koszt i łatwość aplikacji oraz usuwania zapewnia świetne efekty takiej formy promocji.

Galeria naszych realizacji

Zalety stosowania tatuaży zmywalnych

Brak zobowiązania na całe życie

Jedną z największych zalet tatuaży zmywalnych jest ich krótkotrwały charakter. Dla wielu osób decyzja o umieszczeniu stałego tatuażu na ciele może być trudna i pełna obaw. Tatuaże zmywalne pozwalają na eksperymentowanie z różnymi wzorami i stylami bez trwałych konsekwencji. Czasami chcemy po prostu odmienić swój wygląd na krótki okres czasu, a tatuaże zmywalne są idealnym rozwiązaniem.

Możliwość eksperymentowania z różnymi wzorami

Tatuaże zmywalne oferują ogromną różnorodność wzorów, co pozwala eksperymentować z różnymi stylami i motywami. Mogą one być świetnym sposobem na wyrażenie swojej kreatywności bez konieczności poddawania się procesowi nakłuwania skóry. Niektórzy ludzie decydują się na tatuaże zmywalne o dużych rozmiarach na imprezach lub wydarzeniach specjalnych, co pozwala im w pełni zaakcentować swój styl.

Bezpieczne dla zdrowia

Nasza  firma jako jedyna w Polsce posiada certyfikat PN EN 71-3 na tatuaże zmywalne, badania dermatologiczne oraz na zawartość ftalanów. Tatuaże zmywalne są wykonane z bezpiecznych dla skóry i zdrowia materiałów, co oznacza, że są idealne dla osób, które obawiają się reakcji alergicznych lub innych problemów zdrowotnych związanych z tradycyjnymi tuszami do tatuaży. Są one łatwe do nałożenia i usuwania, co eliminuje ryzyko infekcji związanych z procesem nakłuwania skóry.

Idealne dla dzieci

Tatuaże zmywalne są również popularne wśród dzieci, które często chcą naśladować dorosłych poprzez ozdabianie swojego ciała. Rodzice z łatwością mogą zastosować tatuaże zmywalne na skórę dziecka, dając im możliwość eksperymentowania z różnymi wzorami bez konieczności zgody na trwały tatuaż.

Moda i trendy

Świat tatuaży zmywalnych ewoluuje, a projektanci tworzą coraz bardziej skomplikowane i artystyczne wzory. Działa to jak swoisty trend modowy, pozwalając ludziom na śledzenie najnowszych projektów i stylów bez stałego zobowiązania.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Przejdź do zakładki kontakt albo

Podsumowanie

Tatuaże zmywalne to fascynujące i praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą eksperymentować z bez zobowiązań na całe życie. Bezpieczne, łatwe do nałożenia i usuwania, stanowią doskonały sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie swojego stylu.

Jest to też świetne podejście do promowania swojej firmy lub marki osobistej w różnych dziedzinach i na różnych wydarzeniach. Bez względu na to, czy szukasz kreatywnego sposobu na reklamę czy po prostu chcesz eksplorować świat tatuaży, jako producent tatuaży zmywalnych – Nomar, zachęcamy do poznania tej formy wyróżnienia się w świecie biznesu.

Naklejki: Mała Sztuka Wielkiego Świata

Naklejki: Mała Sztuka Wielkiego Świata

Naklejki, to małe kawałki klejącego papieru, z różnymi wzorami, kształtami, kolorami oraz informacjami, towarzyszą nam na co dzień, choć często przypisujemy im jedynie funkcję ozdobną. Jednak w świecie kreatywności, samorozwoju i sztuki, odgrywają znacznie ważniejszą rolę. Dlaczego zatem warto przyjrzeć się im z bliższej perspektywy?

czytaj dalej
Booklet – tatuaże tymczasowe dla mleczarni Piątnica

Booklet – tatuaże tymczasowe dla mleczarni Piątnica

Booklet to naklejka na rolce, w której można umieścić małą książeczkę lub tatuaże tymczasowe. Booklety mają wiele zastosowań i są szeroko używane w marketingu, edukacji, turystyce i wielu innych dziedzinach. Dziś przedstawimy nasze kreatywne podejście do zagadnienia na przykładzie realizacji bookletów z tatuażami tymczasowymi dla mleczarni Piątnica.

czytaj dalej